Autoservia

Aamuruskontie 12, 00750 Helsinki
Huolto puh 0300 472 235
Varaosat puh 0300 472 235
(Puhelun hinta 0,59 €/min)
info@autoservia.fi

Olemme avoinna ma-pe 07.00-18.00

Kysy meiltä

Huolto

  • Pasi Haimi
    Pasi Haimi

    Palvelupäällikkö,

    gsm 0400 525 680
    pasi.haimi@scc.fi

  • Jani Verlander
    Jani Verlander

    Tiiminvetäjä / Sähkö, Vianetsintä, Plug-In Hybrid,

    gsm 0405570102
    jani.verlander@scc.fi

Omamekaanikot

  • Teemu Aalto
    Teemu Aalto

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826965
    teemu.aalto@scc.fi

  • Risto Prusti
    Risto Prusti

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826951
    risto.prusti@scc.fi

  • Antti Kaipainen
    Antti Kaipainen

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826928
    antti.kaipainen@scc.fi

  • Jukka Jokinen
    Jukka Jokinen

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826936
    jukka.jokinen@scc.fi

Mekaanikot

  • Tomi Huttunen
    Tomi Huttunen

    Mekaanikko,


    tomi.huttunen@scc.fi

  • Daniil Bagirov
    Daniil Bagirov

    Mekaanikkoharjoittelija,


    daniil.bagirov@scc.fi

Varaosat ja varusteet

  • Kai Rekonen
    Kai Rekonen

    Varaosamyyjä,

    gsm 040 513 2101
    kai.rekonen@scc.fi

  • Marko Räsänen
    Marko Räsänen

    Varaosamyyjä,


    marko.rasanen@scc.fi

AutoServia

AutoServia sijaitsee Kehä III:n varrella. Huollamme autoja kilpailukykyiseen hintaan. Kuulumme autojen vähittäismyyntiin ja huoltoon keskittyneeseen Catamount-konserniin.